Pozytywna recenzja zadowolonego użytkownika jest dla nas bezcenna!

Pozytywna recenzja zadowolonego użytkownika jest dla nas bezcenna!

Wczoraj dostaliśmy na skrzynkę mailową bardzo szczegółową recenzję produktu Quickplay Combo (bramka piłkarska i rebounder w jednym) od Pana Michała Lufta z Katowic. Dziękujemy za miłe słowa:-). Poniżej treść recenzji:

"Witam !

Od około 2 lat z moim obecnie 7 letnim synem gramy w piłkę, w róźnych miejscach i warunkach, to czego nam zawsze brakowało to porządna przenośna bramka. Posiłkowałem się różnymi "wynalzakami" jedne sprawdzały się lepiej, drugie gorzej ale wszystkie łączyła jedna wspólna cecha był po prostu małe, a niezależnie od tego czasami ciężko było je rozłożyć oraz poskładać jak również po złożeniu mimo swojej lekkiej wagi były po prostu nieporęczne.

Dłuższy czas poszukiwałem jakiejś alternatywy, do czasy kiedy szperając w internecie natknąłem się na markę Quickplay. Zainteresował mnie bardzo ten produkt było to coś czego poszukiwałem tym bardziej że mój syn zaczął uczęszczać na treningi piłkarskie, coraz więcej wolnego czasu spędzaliśmy grająć w piłkę i chciałem być niezależny by móc "rozstawić" się w dowolnym miejscu ze swoim sprzętem.Ponieważ na folderach reklamowych oraz filmach sprzęt prezentował się znakomicie, postanowiłem go zamówić pomimo tego że cena wydawała się dość wysoka.

Zdecydowałem się na model combo tzn, bramka o wymiarach 1,52 m  X 2,42m oraz po dodaniu jednego elementu konstrukcyjnego więcej oraz wymianie siatki, bramka zmienią się w "rebounder" . Po nadejściu przesyłki nadszedł czas na testy, pogoda dopisywała więc wybrałem się z synem oraz jego kolegą do parku, złożenie całości trwało naprawdę nie dłużej niż 2 minuty jest bardzo proste i intuicyjne wszystko dobrze przemyślane na zatrzaskach, rzepach oraz specjalnych kołkach które montuje się szybko w specjalnych uchwytach. Bramka może się podobać elastyczne słupki oraz poprzeczka z szerokiej taśmy bardzo bezpieczne dla dzieciaków ale ze względu na konstrukcje bramki dobrze napięte bez trudu odbijają piłkę lekko się poddając, no i najważniejsze niewielka torba na ramieniu nie sprawiająca mi absolutnie problemu z transportem a po rozłożeniu naprawdę wielkość imponuje a to przecież wcale nie największa bramka bo Quickplay ma w swojej ofercie jescze większe bramki.

To tylko bramka niby tak ale jednak nie taka zwykła, mobilność i prostota montażu na najwiekszym poziomie no i rozmiar. To bramka ale jeszcze został rebounder, chłopcy nie byli zadowoleni że rozbieram im dopiero co poskładaną bramkę ale obiecałem im że jak złożymy "ściankę" i ją przetestujemy znów złozymy bramkę....nic z tego to dopiero okazał się strzał w dziesiątkę dosłownie. Złożenie to znowu była chwila wystarczyło bowiem ściągnąć siatkę, dołożyć jedną poprzeczkę w podstawie i zalożyć specjalną siatke z czerwonym kółkiem na środku :) i tak już zostało "ścianka" jest rewelacyjna, fantastycznie odbija piłki które wracają w zależności jak uderzemy piłkę czy z powietrza czy płasko po trawie , dzieciaki uczyly się przyjmować piłki, razem grali sobie tak jak ja przed laty odbijająć piłkę po prostu od ściany z tym że tu piłka potrafi wrócić do nas lobem zależy od tego jak ją odbijemy tym samym można uczyć sie przyjmować poprawnie na koniec urządziliśmy mały konkurs strzelecki kto trafi w czerwony środek. Reasumując - teraz pomimo tego iż mam w okolicy parę dostępnych boisk syn woli zabierać swoją bramkę oczywiśćie z nieodzownym rebounderem który został również wykorzystany na treningach syna w klubie jako dodatkowy element doskonalący celnośc lub np. przyjmowania piłek. Tak więc mogę gorąco polecić każdy z produktów Quickplay, ponieważ sprawdziłem je i przetestowałem osobiście razem z dzieciakami i mimo swojej nie małej ceny są tego warte."

Panie Michale, dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie:-)