Rekomendacje


Paweł Jędrzejewski
Centrala Football Academy

Bramki Quickplay o idealne - rozmiarowo i praktycznie - rozwiązanie dla każdego trenera pracującego z dziećmi (szczególnie kat. żak). Zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoką stabilność nawet przy mocnych uderzeniach piłki, które nie tylko nie zmieniają położenia bramek, ale również nie powodują, że piłka wypada poza siatkę. Rozłożenie bramek zajmuje niewiele czasu, a ich ciężar i przechowywanie nie sprawia żadnego kłopotu.

Trener Mirosław Rybicki
MKS "KORONA" Góra Kalwaria

Bramki Quickplay to szybki i intuicyjny montaż oraz bardzo dobra jakośc materiałów i wysoka odporność na mocne strzały. W zestawie trwał torba z dobrym i mocnym systemem zapinania. Bramki są zaprojektowane tak aby zminimalizować ewentualne kontuzje, szczególnie NAJmłodszych zawodników! Ocena ogólna bardzo dobra. Sprzęt mocno profesjonalny.

Jakub Śpiegowski
Pilkanoznadladzieci.pl

Po kilku miesiącach ostrego testowania mogę z czystym sumieniem polecić bramki QuickPlay. Każdy element jest wysokiej jakości.(...) Po pół rocznym użytkowaniu nic się nie psuje, nic nie przeciera, nie rwie, nie krzywi.(...) Bramki są bardzo dobrze wyważone, nawet bez używania śledzi ciężko je przesunąć i nie ma szans, by je przewrócić. Mają obciążenie w odpowiednim miejscu przez co nawet przy mocnych strzałach ledwo się ruszają.(...) Samo składanie i chowanie bramki do torby trwa dosłownie dwie minuty.(...) Torba do przenoszenia jest w komplecie i bardzo się przydaje. Po złożeniu bramki chowamy wszystko do torby, zarzucamy na ramię i idziemy do samochodu lub magazynu. Bardzo łatwy transport.

Pełna recenzja: http://pilkanoznadladzieci.pl/szukasz-dobrych-bramek-sprawdz-quickplay/

Paweł Nowak
Akademia Piłkarska Futbolica

W ramach współpracy, Akademia Piłkarska Futbolica, od kilku tygodni testuje bramki firmy QUICKPLAY.
Na co dzień używamy ich w treningach oraz meczach Żaków i Skrzatów. Rozłożenie ich zajmuje kilka minut, po złożeniu zajmują niewiele miejsca w magazynie. Przy strzałach, co istotne, są stabilne. Warto zwrócić szczególną uwagę, że bramki wykonane są z tworzywa, które jest lekkie, dzięki czemu ,dzieci mogą je swobodnie przenosić. Szczerze polecamy, bramki firmy QUICKPLAY sprawdzają się na „ szóstkę” !

Grzegorz Fonfara
Założyciel i Prezes Akademii Piłkarskiej Katowice

Jestem zawodnikiem piłki nożnej od ponad 12 lat na szczeblu seniorskim. W 20013 roku chcąc wykorzystać swoje wieloletnie piłkarskie doświadczenie założyłem Akademię Piłkarską Katowice. Przy organizacji Akademii przetestowałem wiele sprzętu sportowego. Największy problem miałem z przenośnymi bramkami do czasu aż skorzystałem z bramek firmy Quickplay. Rewelacyjny produkt! Bramki lekkie, łatwe do przenoszenia, proste i szybkie składanie, bardzo trwałe a przede wszystkim bezpieczne.

Oczywiście bramki wykorzystuję w swojej Akademii Piłkarskiej Katowice i z czystym sumieniem mogę polecić je innym. Sprzęt jest o tyle fajny, że nawet osobom prywatnym chcącym pograć z dzieckiem poleciłbym ten zakup. Złożona bramka mieści się w niewielkiej torbie więc nie ma najmniejszego problemu z jej transportem.

Jarosław Rosa
Prezes UKS Smoki Poznań

Dzięki zakupowi bramek piłkarskich Quickplay poprawiły się nasze możliwości treningowe. Prostota z jaką możemy złożyć i rozłożyć bramki daje nam dodatkowe możliwości kształtowania treningów w naszym klubie. Firma Quickplay dostarczyła nam bramki w ekspresowym tempie dzięki czemu już 2 dni po złożeniu zamówienia na tych bramkach rozegraliśmy turniej piłkarski. Firma Quickplay zapewnia równiez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych bramek oraz dostarcza nam części zamienne.

Krzysztof Błoński
Trener SRS Orlik Ruda Śląsk

Bramki wykorzystujemy praktycznie na każdym treningu. System składania i rozkładania bramki jest prosty i szybki, konstrukcja stabilna i bezpieczna. Cena bardzo przystępna. Polecam ten produkt. Bramki wykorzystujemy praktycznie na każdym treningu. System składania i rozkładania bramki jest prosty i szybki, konstrukcja stabilna i bezpieczna. Cena bardzo przystępna. Polecam ten produkt.

Janusz Domaradzki
Właściciel Akademii Piłkarskiej Janusza Domaradzkiego w Łomiankach

Bardzo chwalę sobie kupione przez nas przenośne bramki Quickplay. Są trwałe, bezpieczne i szybko się je rozkłada. Używam ich z powodzeniem w swojej akademii. Dziękuję.