Przenośne bramki piłkarskie Quickplay

Bramki piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Bramki piłkarskie Quickplay to produkty przeznaczone w największym stopniu dla dzieci i młodzieży. Wszystkie bramki są w 100 % przenośne i łatwe w transporcie. Zostały zaprojektowane tak aby ich montaż (rozłożenie oraz złożenie) zajmował jak najmniej czasu oraz był bardzo prosty i niewymagający.

Bramki do piłki nożnej Quickplay mogą być używane na wszystkich podłożach — na trawie, na hali, na betonie oraz na boiskach typu Orlik, zapewniając stabilność i wytrzymałość przy mocnych uderzeniach.

Wszystkie bramki piłkarskie Quickplay składają się w przenośną torbę na ramię, dzięki czemu z ich przenoszeniem bez problemów poradzą sobie także dzieci. Dodatkowym atutem jest to, że zabranie nawet kilkunastu bramek na trening lub zgrupowanie zajmie niewiele miejsca w bagażniku samochodowym.

Rodzaje oraz wymiary bramek piłkarskich Quickplay

W ofercie Quickplay znajduje się wiele rodzajów przenośnych bramek do piłki nożnej.

Bramki z serii Kickster Academy to seria bramek oparta na opatentowanym systemie Flexi-Post, dzięki któremu mimo niewielkiej wagi bramki są wytrzymałe i zachowują długą żywotność.

Bramki piłkarskie Kickster Elite względem serii Academy mają obciążoną podstawę oraz gumowe panele na spodzie bramki zachowując doskonałą stabilność nawet na twardych podłożach. Bramki Kickster Elite to seria produktów Premium stosowanych w klubach i akademiach piłkarskich.

Inną kategorią bramek są Przenośne bramki meczowe do piłki nożnej, których konstrukcja wykonana jest z UPVC. Są to bramki mające zastosowanie na obiektach sportowych. Ich pierwsze rozłożenie zajmuje nieco więcej czasu, ale mogą być w szybki sposób złożone w celu łatwego przechowywania na obiekcie.

Jeśli szukasz ekstra szybkości i mobilności, to weź pod uwagę bramki pop up, które mają niewielki rozmiar a ich rozłożenie, zajmuje ok 10 sekund. Idealne dla dzieci i młodzieży.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji bramek do piłki nożnej zgodnych z unifikacją PZPN, dzięki czemu każdy atestowany przez ten związek klub sportowy może korzystać z bramek Quickplay, trenując na najlepszym sprzęcie, organizując rozgrywki i mecze oraz spełniając rygorystyczne wymagania Związku.

W naszej ofercie znajdziesz bramki o przeróżnych rozmiarach — zarówno małe bramki do piłki nożnej o wymiarach 1,5 x 1m jak i duże bramki o wymiarach 5 x 2 m, które pozwalają rozgrywać mecze futbolu 9 osobowego. W naszej ofercie znajduje się także składana bramka o oficjalnych wymiarach meczowych.

Bramki do piłki nożnej Quickplay do akademii i do ogrodu

Bramki do piłki nożnej dla dzieci i młodzieży Quickplay są z powodzeniem wykorzystywane w wielu polskich i zagranicznych szkółkach piłkarskich stanowiąc ceniony przez kadrę trenerską sprzęt treningowy. Dzięki łatwości w transporcie i wysokiej jakości wytrzymują wiele sesji treningowych.

Bramki Quickplay są także wybierane przez dzieci i rodziców do użytku domowego jako typowe bramki do ogrodu lub na wyjazdy wakacyjne. Pozwalają na grę w niemal każdych warunkach i miejscu zapewniając frajdę całej rodzinie.