Blog QUICKPLAY

Poznaj nasz styl

Quickplay Polska partnerem programu Gramy w Ręczną

Quickplay Polska partnerem programu Gramy w Ręczną

Miło nam poinformować, że marka Quickplay Polska została oficjalnym partnerem technicznym programu „Gramy W Ręczną”.

Seria Kickster Elite

Seria Kickster Elite

Seria Kickster Elite gwarantuje doskonałą stabilizację na twardych podłożach. Wszystko to dzięki obciążonej podstawie z gumowymi panelami na spodzie.

System Flexi-Post

System Flexi-Post

System Flexi-Post to opatentowany system naciągnięcia bramek i rebounderów Quickplay. Odpowiada za stabilność, kształt i działanie produktu.

Quickplay w programie Dziecięca Piłka Ręczna

Quickplay w programie Dziecięca Piłka Ręczna

Bramki Quickplay Kickster Academy 6x4' (1,8x1,2m) zostały wybrane jako najlepsze bramki składane i będą wykorzystywane w nowatorskim w skali całego kraju programie "Dziecięca Piłka Ręczna".

Testujemy rebounder!

Testujemy rebounder!

W tym tygodniu wraz z portalem Fangol.pl przygotowaliśmy dla Was test/recenzje naszego reboundera - Kickster Spot Rebounder 8x5' (2,4x1,5m). Zobaczcie jak można ten rewelacyjny przyrząd wykorzystać w swoim treningu lub zabawie.

Budujemy boisko z Fangolem!

Budujemy boisko z Fangolem!

Zobaczcie jak produkty Quickplay wypadły na teście, który przeprowadził Arvind Juneja z portalu Fangol.pl. Na koniec filmiku mała niespodzianka :-).

Sukces marki Quickplay na największych targach sportowych w Europie!

Sukces marki Quickplay na największych targach...

Tym czym dla branży filmowej jest Hollywood i ceremonia Oscarów tym dla branży sportowej są targi ISPO odbywające się co roku w Monachium. Targi ISPO w Monachium to największa impreza handlowa w Europie związana z branżą sportową.

Brad Friedel: Ich łatwość w obsłudze, to, że można je przenosić, jak są lekkie i samo pakowanie – są fantastyczne!

Brad Friedel: Ich łatwość w obsłudze, to, że...

Brad Friedel to były bramkarz reprezentacji USA, który zaliczył 82 występy w drużynie narodowej. Przez wiele lat grał w angielskiej Premier League w takich drużynach jak Tottenham, Liverpool czy Aston Villa. Obecnie prowadzi swoją akademię piłkarską w Stanach Zjednoczonych. Oto co Brad Friedel w wywiadzie powiedział o bramkach piłkarskich Quickplay: