Maty celnościowe

Maty celnościowe to popularne przyrządy używane w treningu precyzji strzałów. Można je zamontować na bramkach o określonych wymiarach i trenować uderzenia z dowolnej odległości i kąta.

Maty celnościowe Quickplay są wykonane z wysokiej jakości, grubego poliestru oraz stalowych elementów dociążających i stabilizujących matę. W ofercie posiadamy szeroką gamę mat pasujących do popularnych rozmiarów bramek.

Każda mata celnościowa Quickplay może być wykorzystywana przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Produkt jest bardzo łatwy i szybki w zamocowaniu. Sprawdza się na treningach klubowych lub w użytku indywidualnym.

Najwyższe modele mat celnościowych Quickplay zawierają zamkniętą kieszeń, która zatrzymuje celne strzały, nie przepuszczając ich dalej. Dzięki temu wyjęcie piłki jest łatwe i wygodne. Do mat dołączone są również kolorowe znaczniki do zaznaczania poszczególnych komór.

Tak jak inne produkty naszej marki, maty celnościowe Quickplay łatwo się składają i zajmują bardzo mało miejsca podczas transportu.