Wyjaśniamy dlaczego nasze bramki piłkarskie i reboundery są idealne dla dzieci!

Wyjaśniamy dlaczego nasze bramki piłkarskie i reboundery są idealne dla dzieci!

Szukając idealnej bramki piłkarskiej dla naszego dziecka stajemy przed ograniczeniem polegającym na braku na rynku naprawdę mobilnych bramek, które moglibyśmy bez problemu zabierać w miejsca oddalone od naszego domu nieco dalej niż własny ogródek. Niestety dla Ciebie i Twojego dziecka wszystkie dotąd dostępne na rynku „przenośne” bramki do piłki nożnej były przenośne wyłącznie z nazwy. Bramki te oczywiście da się transportować ale złożone zajmują one stosunkowo dużo miejsca a samo ich rozłożenie na miejscu może trwać nawet kilkanaście minut i wymagać użycia narzędzi. Mamy więc bramki, które po pierwszych kilku użyciach stają się uciążliwe a ich transport i składanie staje się żmudnym obowiązkiem.

Firma Quickplay jako pierwsza na świecie zaprojektowała i wyprodukowała w pełni mobilną bramkę piłkarską. Nasze bramki są banalnie łatwe w transporcie a samo rozłożenie i złożenie trwa mniej więcej 2 minuty. Całość jest wykonana z najwyższej klasy materiałów dzięki czemu bramka jest wytrzymała nawet na najsilniejsze uderzenia.

Bramki i reboundery są idealnym sprzętem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Nasze produkty pozwalają dziecku ćwiczyć grę w zasadzie w każdym miejscu, które sobie wymyśli. Bramki Quickplay są idealne do ogrodu. Można je łatwo przestawiać i ustawiać w innych konfiguracjach. Gdy skończy się sezon łatwo można bramki spakować i przechowywać w dowolnym miejscu ponieważ mieszczą się one w jednej, niewielkiej torbie.
Teraz dziecko nie potrzebuje już wolnego boiska aby grać. Wystarczy, że znajdzie kawałek wolnego placu, trawnika itp. i już w ciągu kilku minut może razem ze znajomymi prowadzić rozgrywkę. Bramki są idealnym rozwiązaniem również dla rodziców, którzy z łatwością mogą je zabrać na wakacje, na piknik do parku, na plażę itp.

Bramki i reboundery Quickplay zostały zaprojektowane w taki sposób, że są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Wszystkie nasze produkty posiadają Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, który dopuszcza do sprzedaż na terenie UE wyłącznie produkty niezagrażające zdrowiu i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.