Reboundery

Cena

Cena

  • 306,00 zł - 1 599,00 zł

Reboundery piłkarskie — reboundery treningowe

Reboundery piłkarskie to przyrządy służące do kompleksowego treningu podań, strzałów, przyjęć i innych elementów technicznych. Działanie jest oparte na prostym schemacie — po strzale w rebounder piłka wróci do Ciebie.

W przeciwieństwie do innych tego typu produktów na rynku niektóre reboundery Quickplay pozwalają na jednoczesne podania zwrotne górą i dołem. Znacznie rozszerza to arsenał technik, jakie możesz przećwiczyć wykorzystując te przyrządy.

Każdy rebounder treningowy Quickplay jest produktem przenośnym, szybkim i łatwym w montażu. Jego transport nie stanowi żadnego problemu. Może być przewożony autem, noszony w specjalnych torbach oraz przechowywany na obiektach sportowych.

Spot Reboundery Quickplay są produktami do wykorzystania w różnych warunkach treningowych — w szkółkach piłkarskich lub w użytku prywatnym.

Pro Reboundery to specjalistyczna seria rebounderów treningowych do użytku profesjonalnego. Zmienny kąt nachylenia pozwala na trening podań dolnych i górnych. Najlepsza opcja dla wymagających trenerów.

Do kategorii rebounderów piłkarskich zalicza się również treningowa tablica piłkarska Replay Station. Jest to nowatorski przyrząd o niewielkiej wadze i rozmiarze, dzięki któremu trening piłkarski wchodzi na wyższy level. Znakomity do wykorzystania na treningach grupowych, jak i na technicznych treningach indywidualnych.

Wszystkie piłkarskie reboundery treningowe Quickplay to produkty klasy Premium. Nieważne czy potrzebujesz ich do swojego ogrodu, czy do akademii piłkarskiej te przyrządy dadzą Ci ogromną satysfakcję.