Bramki piłkarskie Kickster Academy — rewolucja w piłce nożnej!

Montaż w 90 sekund — Łatwy i przyjemny transport — Super wytrzymałe!

Bramki piłkarskie Kickster Academy to opatentowane przenośne bramki do piłki nożnej, które w ekstremalnie łatwy i szybki sposób mogą być zabierane i używane w niemal dowolnym miejscu, jakie sobie wymyślisz — w parku, na boisku, na plaży! Przyświeca nam hasło “Graj gdzie chcesz!”

Montaż w 90 sekund!

Bramki piłkarskie Kickster Academy są banalnie łatwe w montażu. Cała bramka składa się jedynie z 4 elementów, które są wstępnie połączone wewnętrznymi linkami. Dzięki temu ich złożenie nie wymaga nawet instrukcji, a poradzi sobie z tym nawet dziecko. Całość trwa nie dłużej niż 90 sekund!

Łatwy transport

Złożona bramka z łatwością mieści się w specjalnej torbie na ramię, zajmując bardzo mało miejsca. Dzięki temu może być przenoszona w dowolne miejsce bez żadnych problemów. Jeśli jesteś np. trenerem, to kilkanaście takich bramek spakujesz do bagażnika auta osobowego!

Ekstremalna wytrzymałość

Bramki do piłki nożnej Kickster Academy wykonane są ze stali oraz włókna szklanego. Mają dzięki temu solidną konstrukcję i zachowują elastyczność. To, co jednak wyróżnia nasze produkty to rewolucyjny system Flexi-Post - bramki nie posiadają fizycznych słupków i poprzeczki.

Konstrukcja oparta jest na systemie naprężonych taśm. Zachowują dzięki temu najlżejszą możliwą wagę, są ekspresowe w montażu oraz bardzo trudno je uszkodzić, nawet podczas najmocniejszych strzałów. Odsetek uszkodzeń i reklamacji wszystkich bramek Kickster wynosi 0,6%, co oznacza, że do jakiegokolwiek uszkodzenia dochodzi jedynie w 1 na 166 bramek!

Wszystkie bramki piłkarskie Kickster Academy, posiadają w zestawie komplet śledzi do mocowania bramki na miękkich powierzchniach. W celu zwiększenia stabilizacji na podłożach twardych typu asfalt, hala itp. zalecane jest dociążenie bramek. Można to zrobić na własną rękę lub korzystając z dostępnych rozwiązań firmy Quickplay.