Seria Kickster Elite

Seria Kickster Elite

Seria Kickster Elite to seria bramek do piłki nożnej (dodatkowo w serii jest jeszcze Spot Elite Rebounder oraz Elite Combo), które w stosunku do swojego pierwowzoru - serii Kickster Academy - zostały rozwinięte poprzez obciążenie dolnej podstawy bramki oraz dodanie na spodzie tej podstawy gumowych paneli. Ulepszenia te spowodowały ogromną poprawę stabilności produktów z serii Elite dzięki czemu nie wymagają one dociążenia na twardych podłożach takich jak hala, Orliki, asfalt itp. Poprawia to wygodę użytkowania ponieważ nie trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą dodatkowego obciążenia gdy okaże się że podłoże jest za twarde lub nieprzystosowane do wbicia w nie śledzi stabilizujących bramkę.

Jak te ulepszenia wpływają na transport przenośnych bramek i rebounderów?

W poniższej tabeli prezentujemy różnicę w wagach poszczególnych rozmiarów bramek z serii Kickster Academy i Kickster Elite.

Kickster Academy

Waga bramki

Kickster Elite

Waga bramki

+/-

1,8 x 1,2 m

5 kg

-

-

-

2,4 x 1,5 m

6,8 kg

1,5 x 1m

5,1 kg

-

3 x 2 m

8,1 kg

3 x 2 m

13,7 kg

+ 5,6 kg

3,6 x 1,8 m

8 kg

3,6 x 1,8 m

12,9 kg

+5,9 kg

5 x 2 m

9,4 kg

5 x 2 m

15 kg

+ 5,6 kg

Jak widać wagi bramek z serii Elite w stosunku do bramek o tym samym wymiarze ale z serii Kickster Academy zwiększyły sie o ok. 5 - 6 kg. Stabilnie i nadal wygodnie w transporcie.

Poniższe wideo pokazuje bramki Kickster Elite w akcji:

Seria Elite wymyślona została z myślą o szkółkach i akademiach piłkarskich ale oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań aby był używany przez osoby prywatne.

W celu zapoznania się z ofertą bramek piłkarskich z serii Kickster Elite należy kliknąć w poniższy link:

https://quickplaygoal.pl/26-bramki-treningowe-kickster-elite