Brad Friedel: Ich łatwość w obsłudze, to, że można je przenosić, jak są lekkie i samo pakowanie – są fantastyczne!

Brad Friedel: Ich łatwość w obsłudze, to, że można je przenosić, jak są lekkie i samo pakowanie – są fantastyczne!

Brad Friedel to były bramkarz reprezentacji USA, który zaliczył 82 występy w drużynie narodowej. Przez wiele lat grał w angielskiej Premier League w takich drużynach jak Tottenham, Liverpool czy Aston Villa. Obecnie prowadzi swoją akademię piłkarską w Stanach Zjednoczonych. Oto co Brad Friedel w wywiadzie powiedział o bramkach piłkarskich Quickplay:

"Jest mnóstwo innych bramek na rynku ale w mojej akademii w USA, na obozach treningowych korzystamy z bramek Quickplay we wszystkich grupach wiekowych - od 6 do 18 latków. Są bardzo łatwe do złożenia i bardzo wytrzymałe. Patrząc na nie, nie spodziewałem się tego, zachowują się jak prawdziwe bramki (śmiech)."

"Ich łatwość w obsłudze, to, że można je przenosić, jak są lekkie i samo pakowanie – są fantastyczne! To ogromna innowacyjność."

 "Główną zaletą dla trenerów, a sporo podróżujemy, jest właśnie ich pakowanie. Spokojnie mieszczą się w Vanie razem z resztą lekkiego sprzętu.A kiedy już dojedziesz na miejsce i masz mieszane grupy wiekowe, możesz dobrać odpowiedni rozmiar bramki do grupy wiekowej.Kiedy masz do wykorzystania tylko pełnowymiarowe bramki, a grasz z 6,7 czy 8 latkami to nie jest to najlepsze rozwiązanie. A bramki Quickplay są lepsze niż inne tego typu produkty ponieważ występują w wielu rozmiarach."

 "Jeżeli chodzi o wygląd to wyróżniają się gdy są na boisku. Moi trenerzy z akademii są zachwyceni."

 "Porównując bramki Quickplay z innymi produktami na rynku to są one najlepsze, łatwo się je rozkłada, są bardzo lekkie. Prawdopodobnie już 10 latek może samodzielnie je rozłożyć gdzie chce. Możesz być w środku parku,z łatwością je rozstawić zacząć grać."

Pełna wypowiedź Brada Friedela w jeż. angielskim znajduje się poniżej:

Jak więc widać produkty Quickplay zyskują uznanie również w oczach profesjonalnych sportowców i trenerów.