O Quickplay

Czy masz wystarczająco dużo miejsca w swoim ogrodzie aby postawić tam na stałe bramkę piłkarską, która będzie ci przeszkadzać gdy nie będziesz jej w danym momencie używał?

Czy idąc do parku pograć w piłkę chciałbyś wziąć ze sobą bramkę zamiast wyznaczać ją z dwóch kamieni, konarów drzew, koszy na śmieci, butelek lub innych substytutów słupków?

Czy w twojej okolicy jest ograniczona ilość boisk piłkarskich a te które są nie odpowiadają ci ze względu na swój duży rozmiar i konieczność grania w naprawdę wiele osób?

Czy chciałbyś móc zabierać swoją bramkę na wakacje pakując ją do bagażnika zwykłego osobowego samochodu?

Czy chciałbyś aby twoja drużyna mogła podnosić swoje umiejętności ćwicząc na realnych celach w postaci przenośnych bramek a nie tworząc cele ze słupków, chorągiewek bocznych i innych słabych zamienników?

 

Quickplay - rewolucja w treningu piłkarskim

Quickplay to opatentowana, innowacyjna seria sprzętu treningowego do piłki nożnej mogąca mieć zastosowanie również w treningu innych sportów m.in. siatkówki, golfa oraz tenisa. Quickplay to jedyne na świecie w pełni mobilne bramki piłkarskie, lekkie w transporcie oraz szybkie i proste w złożeniu. Sprzęt Quickplay jest gotowy do treningu w niecałe 2 minuty! Produkty Quickplay dzięki budowie z włókna węglowego są super lekkie a przy tym super wytrzymałe i odporne na uderzenia.

Przewaga Quickplay

Wszystkie bramki piłkarskie dostępne obecnie na rynku nawet jak z nazwy są "przenośne" to tak naprawdę jest inaczej. Są one ciężkie, nieporęczne a ich złożenie od podstaw zajmuje sporo czasu. Do tego dochodzi fakt, że są ciężkie w transporcie na dłuższe dystanse co sprawia, że nie można ich użyć gdzie tylko się chce i kiedy się chce.

Brak mobilności sprawia, że często na treningach amatorskich drużyn piłkarskich zamiast bramek używa się słupków treningowych, chorągiewek i innych zamienników, które nie dają pełnego obrazu bramki piłkarskiej.

To dlatego wymyślono serię przenośnych bramek firmy QuickPlay o nazwie "Kickster", które są jedynymi w pełni przenośnymi bramkami piłkarskimi na świecie.

Bramki QuickPlay "Kickster" to:

- produkt niesamowicie lekki i bardzo mały po złożeniu, dzięki czemu może być przenoszony i rozstawiony w niemal każdym miejscu w którym chcemy rozpocząć grę np. w parku, na plaży, w ogrodzie.

- produkt prosty i szybki w rozłożeniu w czasie nie większym niż 2 minuty co pozwala nam rozpocząć grę niemal od razu po pojawieniu się w miejscu, w którym chcemy grać.

- produkt posiadający silną i elastyczną budowę dzięki opatentowanemu systemowi "Flexi-Post", który jest odporny nawet na najsilniejsze uderzenia po których bramka natychmiast wraca do pierwotnego kształtu.

- sprzęt treningowy, który daje się spakować w lekką, kompaktową torbę dzięki czemu może być bez większych problemów przenoszony nawet przez dzieci.

- produkt niesamowicie bezpieczny co potwierdzają testy i przyznany europejski certyfikat bezpieczeństwa CE o numerze BS/EN 71-1-1-3.

- produkt znacznie atrakcyjniejszy finansowo niż inne przenośne bramki piłkarskie np. koszt przenośnej, aluminiowej bramki piłkarskiej jest 4-5 krotnie większy niż bramki Quick Play o takich samych wymiarach.

 

 

Dla kogo są Nasze produkty?

 

  1. Dla rodziców i dzieci, którzy chcą aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi w parku, na plaży, na wakacjach. Używanie produktów Quickplay gwarantuje znakomitą zabawę i bezpieczeństwo.
  2. Dla weekendowych graczy, którzy lubią sobie pograć w piłkę dla rekreacji i chcą mieć bramki łatwe w transporcie, mogące być rozstawione w niemal każdym miejscu i przestrzeni.
  3. Dla szkół i akademii piłkarskich, które potrzebują wytrzymałych, w pełni przenośnych bramek do prowadzenia efektywnych treningów. Stosowanie bramek QuickPlay pozwala na prowadzenie zajęć na małej przestrzeni co znacząco rozwija umiejętności techniczne młodych zawodników.
  4. Dla trenerów, którzy używają wielu bramek na treningach. Bramki QuickPlay pozwalają na łatwe i szybkie przenoszenie ( nawet przez jedną osobę) pozwalając na szybką zmianę ćwiczeń i gier.
  5. Dla adeptów futbolu, którzy chcą trenować na własną rękę, gdziekolwiek i kiedykolwiek...