Bramki piłkarskie Quickplay a zalecany wiek użytkowników.

Bramki piłkarskie Quickplay a zalecany wiek użytkowników.

Bramki piłkarskie marki Quickplay nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W zależności od rozmiaru poszczególne modele bramek mają różne zastosowanie i przeznaczenie.

Bramka piłkarska Kickster Elite o wymiarach 1,5 x 1 m to najmniejsza bramka z rodziny Quickplay. Jej ogromnym atutem jest dociążana, antypoślizgowa dolna podstawa bramki dzięki czemu może być ona używana na twardych podłożach (sala, sztuczne boisko) bez konieczności dodatkowego dociążania bramki. Z racji małego rozmiaru polecana jest do treningu najmłodszych dzieci (nawet 3-4 letnich). Może być również używana przez młodzież i dorosłych w grach treningowych na małej przestrzeni i treningu precyzji strzałów.

Kickster 6x4' to bramka piłkarska o wymiarach 1,8 x 1,2 m. Podobnie do powyższej bramki Kickster Elite jest to dość mała bramka przeznaczona dla dzieci w wieku od nawet 3 lat do nawet 8-10 lat.

Bramka do piłki nożnej Kickster 8x5' posiada wymiary 2,4 x 1,5 m. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli bramek piłkarskich Quickplay. Znakomicie nadaje się dla dzieci i młodzieży między 7 a 12 rokiem życia.

W asortymencie marki Quickplay występują dwa modele bramek piłkarskich o podobnych wymiarach tj. Kickster 3x2 m i Kickster 12x6'. Bramka Kickster 3x2 m jest bramką o oficjalnych wymiarach bramki do piłki halowej - Futsalu. Identyczne wymiary bramek stosowane są również w piłce ręcznej. Bramki do piłki nożnej Quickplay Kickster 3x2m przeznaczone są do użytku młodzieży i dorosłych od lat 9. Bardzo podobne wymiary (3,6 x 1,8m) mają bramki Kickster 12x6'. Tak jak ich poprzednicy nadają się do wykorzystywania przez starsze dzieci i dorosłych. Ich szerokość jest na tyle duża, że najmłodszym trudno byłoby bronić na takich bramkach.

Ostatnim modelem naszych bramek piłkarskich jest Kickster 16x7' o wymiarach 5x2m. Jest to największa bramka jaką nasza firma ma w swojej ofercie. Wymiarami odpowiada oficjalnym wymiarom bramek do futbolu 9-cio osobowego. Polecana jest dla młodzieży i osób dorosłych.

Bogaty asortyment bramek do piłki nożnej dostępnych w naszym sklepie powoduje, że każdy znajdzie w rozmiar najbardziej pasujący do swoich potrzeb.