Sprzęt treningowy Quickplay

W kategorii Sprzęt treningowy znajdziesz produkty Quickplay, które są przydatne w procesie rozwoju umiejętności adeptów piłki nożnej i wielu innych sportów. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich konstrukcja pozwala na szybkie i wygodny użycie.

Nasz sprzęt treningowy został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach z segmentu klubów, akademii i organizacji sportowych, ale sprawdzi się także w użytku prywatnym jako uzupełnienie Twojego treningu lub treningu Twojego dziecka.

Na co warto zwrócić uwagę?

Jeśli zależy Ci, na poprawie celności Twoich strzałów to skorzystaj z naszych siatek celowniczych, które bez problemów zamontujesz na każdej bramce o określonym rozmiarze.

Jeśli trenujesz golfa i chcesz poprawić siłę oraz technikę uderzeń sprawdź siatki treningowe do golfa dostępne w naszej ofercie. Pozwolą Ci na poprawę umiejętności w zaciszu domowego ogródka.

Aby poprawić szybkość pracy nóg, w takich sportach jak np. piłka nożna czy koszykówka możesz skorzystać z drabinek koordynacyjnych lub płotków treningowych. Produkty te znakomicie sprawdzają się nie tylko w akademiach piłkarskich, ale także w treningu indywidualnym.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się cała masa znaczników, pachołków treningowych itp. stanowiących doskonałe uzupełnienie oferty każdego klubu czy szkółki piłkarskiej. Doskonałe do użytku w poszczególnych ćwiczeniach lub jako znaczniki pola gry.

Dla tych, co cenią sobie uniwersalność treningu, posiadamy w ofercie multisportowe zestawy treningowe, dzięki którym wykonasz wiele ćwiczeń za jednym razem.