Bramki do piłki ręcznej Quickplay

Bramki do piłki ręcznej Quickplay to ultra przenośne produkty pozwalające na grę w dowolnych warunkach — nie tylko na sali treningowej.

Bramki do piłki ręcznej Quickplay wykonane są w technologii Kickster Elite. Dzięki specjalnie obciążonej podstawie bramek oraz gumowym panelom na jej spodzie, bramki do piłki ręcznej Quickplay są stabilne na twardych podłożach np. na hali sportowej. Nie przesuwają się nawet przy mocnych rzutach, zachowując swoje ustawienie oraz kształt przez cały trening i mecz.

Posiadamy bramki do piłki ręcznej dostępne w dwóch rozmiarach. Pierwszym z nich jest bramka Senior o wymiarach 3 x 2 metry, która wymiarami odpowiada bramkom z dorosłej piłki ręcznej.

Drugim rodzajem jest bramka Junior o wymiarach 2,4 x 1,7 metrów, przeznaczona dla młodszych zawodników.

W skład naszej oferty wchodzi dodatkowo bramka do piłki ręcznej wykonana z UPVC o wymiarach 3 x 2 m. Jest to mobilna bramka przeznaczona do przechowywania na obiektach sportowych. Jej rozłożenie zajmuje znacznie więcej czasu niż bramek wykonanych w systemie Flexi-Post.

Bramki do piłki ręcznej Quickplay wykorzystywane są przez wiele polskich klubów oraz akademii. Nasze bramki były także oficjalnymi bramkami programu „Gramy w Ręczną” organizowanego przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce.