Sukces marki Quickplay na największych targach sportowych w Europie!

Sukces marki Quickplay na największych targach sportowych w Europie!

Tym czym dla branży filmowej jest Hollywood i ceremonia Oscarów tym dla branży sportowej są targi ISPO odbywające się co roku w Monachium. Targi ISPO w Monachium to największa impreza handlowa w Europie związana z branżą sportową. Corocznie na targach wystawiają się największe światowe marki, dostawcy i producenci z całego świata. Blisko 80 tysięcy odwiedzających ze 120 krajów robi wrażenie. Nieodłącznym elementem 4-dniowej imprezy jest rozdanie prestiżowych nagród ISPO Awards firmom, których produkty są najlepsze na rynku.

W tym roku naszej firmie udało się wrócić z ISPO z tarczą! Marka Quickplay zwyciężyła w kategorii "Najlepszy produkt dla sportów zespołowych". Znaleźliśmy się w doborowym gronie ponieważ razem z nami w innych kategoriach zwyciężyły m.in. takie marki jak: Salomon, Jack Wolfskin czy Tom Tom.

Konkretnym produktem, który reprezentował naszą markę na targach ISPO był produkt Elite Combo. Jest to stosunkowo młody produkt w naszym asortymencie. Quickplay Elite Combo jest wielofunkcyjnym systemem treningowym - bramką piłkarską, rebounderem i sztucznym murem do rzutów wolnych w jednym. Najważniejszą cechą jest to że każda konfiguracja używa tej samej bazy a sama jej zmiana jest błyskawiczna. Dzięki temu bardzo prosta i szybka jest zmiana reboundera w bramkę piłkarską i odwrotnie. Sama zmiana reboundera w mur do rzutów wolnych odbywa się w zasadzie jedynie poprzez odwrócenie urządzenia. Do tego produkt jest lekki i łatwy w transporcie - zgodnie z zasadą naszych produktów "Graj gdzie chcesz".

Quickplay z nagrodą ISPO Statuetka ISPO

Elite Combo (jak wszystkie produkty Quickplay) został wykonany ze stali i włókna szklanego dzięki czemu jest bardzo odporny i wytrzymały nawet na najcięższe uderzenia. Mimo tego produkt jest bardzo lekki - można go bez problemu transportować i rozłożyć w dowolnym miejscu.

Jury na konkursie ISPO swój wybór argumentuje krótko: "Wiele konfiguracji i jakość wykonania Quickplay Elite Combo ukazuje produkt, który nie ma sobie równych w swojej kategorii. Dzięki szybkiemu montażowi i niskiej wadze produkt jest łatwym w użyciu wszechstronnym produktem treningowym".