Darmowa dostawa - wszystkie bramki wysyłamy za darmo!

Zestaw sprawnościowo-szybkościowy (na każdy rodzaj powierzchni)

1 049,00 zł

8 możliwych zastosowań w jednym zestawie!

Zestaw sprawnościowo-szybkościowy Quickplay do wykorzystania na wszystkich powierzchniach treningowych składa się z 40 elementów:

- 10 szt. tyczek sprawnościowych Quickplay

- 20 szt. gumowych pachołków treningowych

- 5 szt. elastycznych linek

- 5 szt. krążków dociążających o wadze 3 kg

Wszystkie te elementy razem stanowią kompletny zestaw przyrządów do wszechstronnego wykorzystania podczas treningu np. podczas obwodów stacyjnych, ćwiczeń sprawnościowych, szybkościowych, plyometrycznych itp.

10 tyczek sprawnościowych o wysokości 1m może zostać połączonych ze sobą tworząc 5 tyczek o wysokości 2 m. Mogą być wykorzystywane np. do slalomu z piłką. Można je również połączyć z 20 szt. gumowych pachołków treningowych tworząc niskie płotki treningowe. Z kolei gdy połączymy te tyczki z elastycznymi linkami to otrzymamy wysokie na 1m płotki, siatki do siatkonogi, mini bramki itp. Wszystkie przyrządy mogą być również wykorzystane oddzielnie.

Zestaw do wykorzystania na wszystkich powierzchniach treningowych. Dzięki dołączonym krążkom dociążającym, w które można zmocować tyczki zestaw nadaje się do wykorzystania na twardych podłożach i sztucznych murawach.

Napisz opinię

Zestaw sprawnościowo-szybkościowy (na każdy rodzaj powierzchni)

Zestaw sprawnościowo-szybkościowy (na każdy rodzaj powierzchni)

Napisz opinię

16 produkty z tej samej kategorii