Bramka piłkarska Kickabout 1,8 x 1,2m

249,00 zł
Wybierz ilość:

  • Kategoria: Bramki piłkarskie Kickaboutkeyboard_arrow_right
  • Dostępny od ręki
  • Wysyłamy do 24h  Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 h roboczych od złożenia zamówienia
  • Koszt wysyłki: GRATIS  Koszty dostawy:Odbiór osobisty Warszawa: GRATISKurier DHL: GRATIS
  • 14 dni na zwrot produktu  Jeśli chcesz zwrócić produkt możesz to bezproblemowo zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki

Bramka piłkarska Kickabout 1,8 x 1,2m

Bramka Kickabout to najszybciej rozkładana bramka, jaką kiedykolwiek wyprodukowano — rozłożenie jej zajmuje zaledwie 30 sekund. Została ona zaprojektowana tak, by wytrzymać poważne treningowe obciążenia.

Największą zaletą Kickabout jest możliwość jej łatwego przenoszenia — możesz zabrać ją ze sobą, żeby grać praktycznie wszędzie. Dodatkowym zabezpieczeniem przy transporcie jest wytrzymała torba z wysokiej jakości poliestru.

Bramka Kickabout została zaprojektowana z myślą o trenerach, by ograniczyć czas potrzebny na rozłożenie bramki i przygotowanie jej do zajęć. Bramki dostępne są w różnych rozmiarach, tak by można dostosować je do zajęć w różnych grupach wiekowych — wielofunkcyjność przydaje się dla szkoleniowców, którzy lubią zwiększać liczbę ćwiczeń za pomocą jednego przyrządu. Możliwość gry w siatkonogę pozwala urozmaicić trening i podtrzymać zainteresowanie najmłodszych adeptów futbolu.

Fluorescencyjne kolory pozwalają na to, by trenować dłużej. Jako że, bezpieczeństwo jest priorytetem podczas treningów, słupki nie są ostro zakończone, jednak dobrze wbijają się w ziemię i zachowują stabilność.

● Wyjątkowo łatwe przenoszenie

● Rozkładana w pół minuty

● Wstępnie złożona konstrukcja

● Idealna na trening w parku czy ogrodzie

● Innowacyjne, bezpieczne wykończenie kolców

● Wielofunkcyjna — oprócz piłki można grać też w siatkonogę

● Fluorescencyjny żółty kolor

● Słupki z odpornego na uszkodzenia UPCV

● Łatwy i wygodny transport – w zestawie zapinana torba z uchwytem na ramię.

Opinie